Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.588

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.237

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.728

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.496

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.499

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.524

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.680

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.638

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 799

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 760

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.097

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 775

Numri Juaj Jetesor?

12 1.566

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.624

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 784
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)