Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.580

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.014

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.615

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.482

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.487

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.517

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.433

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.630

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 784

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 751

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 794

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 811

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 770

Numri Juaj Jetesor?

12 1.543

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.619

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 777
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)