Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 619

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.074

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.604

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 541

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 562

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 593

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.707

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 679

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 303

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 278

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 276

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 316

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 279

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 330

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 311

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 502

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 287

Numri Juaj Jetesor?

12 606

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 675

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 299
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)