Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.597

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.270

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.781

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.505

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.505

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.529

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.842

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.647

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 760

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 764

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 800

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 763

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 825

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 802

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.135

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 778

Numri Juaj Jetesor?

12 1.577

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.626

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 788
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)