Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 125

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 103

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 1.041

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 50

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 70

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 103

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 448

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 178

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 57

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 33

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 71

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 34

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 83

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 64

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 222

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 42

Numri Juaj Jetesor?

12 112

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 174

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 50
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)