Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.006

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.572

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 11.085

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.885

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.977

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.390

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.980

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.581

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.038

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 975

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 984

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.401

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.027

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.074

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.048

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.453

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.024

Numri Juaj Jetesor?

12 2.478

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.777

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.054
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)