Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.856

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.769

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.590

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.750

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.782

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.066

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.759

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.124

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 948

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 883

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 920

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 958

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 939

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 990

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.338

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 937

Numri Juaj Jetesor?

12 2.095

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.258

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 963
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)