Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 2.216

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 6.167

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 13.317

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 2.098

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 2.228

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.859

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 9.260

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.988

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.176

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.084

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.110

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 2.480

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.141

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.195

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.174

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.629

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.154

Numri Juaj Jetesor?

12 2.896

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 3.351

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.170
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)