Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 702

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.212

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.857

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 618

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 634

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 663

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.896

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 753

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 344

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 317

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 317

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 356

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 319

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 371

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 351

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 547

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 330

Numri Juaj Jetesor?

12 680

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 750

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 340
 • Benutzer online 14

  14 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)