Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.939

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.085

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 9.913

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.831

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.895

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.238

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.448

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.394

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.001

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 939

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 961

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.102

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 993

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.044

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.010

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.400

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 987

Numri Juaj Jetesor?

12 2.314

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.528

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.025
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)