Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 997

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.797

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 3.742

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 908

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 917

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 952

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 2.697

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.041

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 490

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 461

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 463

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 502

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 465

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 518

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 498

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 706

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 476

Numri Juaj Jetesor?

12 967

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.037

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 485
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)