Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.603

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.289

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.864

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.510

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.508

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.540

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.080

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.656

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 762

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 767

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 802

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 768

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 830

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 807

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.159

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 781

Numri Juaj Jetesor?

12 1.586

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.643

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 789
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)