Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.597

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.278

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.802

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.507

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.506

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.531

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.913

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.650

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 766

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 801

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 764

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 803

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.148

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 779

Numri Juaj Jetesor?

12 1.580

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.627

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 789
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)