Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.809

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.700

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 8.163

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.705

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.728

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.939

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.509

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.026

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 921

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 858

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 891

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 927

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 905

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 965

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 929

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.307

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 907

Numri Juaj Jetesor?

12 2.006

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.159

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 929
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)