Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.579

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.008

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.606

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.480

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.486

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.516

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.419

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.629

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 782

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 750

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 756

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 755

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 810

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.041

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 769

Numri Juaj Jetesor?

12 1.542

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.618

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 776
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)