Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.645

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.376

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.422

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.546

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.554

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.630

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.574

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.749

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 826

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 784

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 793

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 857

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 829

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.192

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Numri Juaj Jetesor?

12 1.691

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.792

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 818
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)