Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.681

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.473

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.987

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.590

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.595

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.699

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.859

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.826

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 854

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 802

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 816

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 850

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 889

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 850

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.222

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 827

Numri Juaj Jetesor?

12 1.800

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.909

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 844
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)