Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.632

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.348

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.197

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.534

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.535

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.599

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.420

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.716

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 776

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 781

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 816

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 783

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 849

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.180

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Numri Juaj Jetesor?

12 1.645

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.742

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 809
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)