Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.968

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 4.240

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 10.641

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.851

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.943

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 2.327

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 7.727

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 2.487

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.016

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 950

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 967

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.194

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.007

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.059

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.023

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.419

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.006

Numri Juaj Jetesor?

12 2.396

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.664

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 1.035
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)