Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.581

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.071

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.658

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.487

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.488

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.518

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 4.503

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.632

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 786

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 754

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 758

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 815

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.057

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 771

Numri Juaj Jetesor?

12 1.545

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.619

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 778
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)