Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.722

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.555

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 7.609

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.625

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.643

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.785

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 6.192

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.907

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 884

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 820

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 848

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 877

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 859

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 916

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 879

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.263

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 857

Numri Juaj Jetesor?

12 1.863

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 2.001

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 867
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)