Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.421

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 2.644

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 5.020

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.324

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.331

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.363

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 3.835

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.465

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 704

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 673

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 677

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 713

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 732

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 711

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 936

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 688

Numri Juaj Jetesor?

12 1.383

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.452

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 697
 • Benutzer online 14

  14 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)