Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.617

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 3.321

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 6.104

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 1.525

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 1.529

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 1.577

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 5.287

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 1.704

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 774

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 780

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 814

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 780

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 845

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.175

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Numri Juaj Jetesor?

12 1.630

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.706

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 805
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)