Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 637

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.114

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.658

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 559

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 580

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 611

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.752

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 697

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 312

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 287

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 285

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 325

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 288

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 339

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 320

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 513

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 296

Numri Juaj Jetesor?

12 624

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 693

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 308
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)