Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 661

.:Zeshkanja:.

Parafytyrimi kreativ

 • ymeri
 • ymeri
4 1.163

ymeri

Forca E Ndërdijes

 • ymeri
 • ymeri
123 ±0 2.736

ymeri

A është e ardhmja e paracaktuar?

 • ymeri
 • ymeri
1 583

ymeri

Definimi i njeriut të përkryer sipas shkollave të ndryshme

 • ymeri
 • ymeri
4 604

ymeri

Shtatë parimet Hermetike

 • ymeri
 • ymeri
7 635

ymeri

Mendimet e zemrës

 • ymeri
 • ymeri
40 1.812

ymeri

Lexojeni ardhmërinë nga pëllëmba e dorës

15 721

Musli

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 324

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 299

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 297

Femrat nuk i duan djemtë e mirë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 337

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 300

Ka lindur personi që do të jetojë 150 vite

 • Moxxi
 • Moxxi
0 351

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 332

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 525

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 309

Numri Juaj Jetesor?

12 648

.:Zєѕнкαηנα:.

Shpjegimi I Enderrave...

16 717

.:Zєѕнкαηנα:.

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 320
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)