Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.586

.:Zeshkanja:.

Jeta ideale

0 50

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 60

Njeriu dhe bota e tij

0 60

Mosdituria

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 76

***Kremtin apo Varrosje***

1 141

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 159

altin_arlind

Shpirti

2 161

°LoVely°

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 169

Anessa

***Vetvrasja***

2 186

HAJRUS

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 243

.:Zeshkanja:.

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 251

Anessa

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 353

altin_arlind

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 757

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 760

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 775

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 782

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789
 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)