Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.597

.:Zeshkanja:.

Jeta ideale

0 56

Njeriu dhe bota e tij

0 60

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 63

Mosdituria

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 77

***Kremtin apo Varrosje***

1 143

dobrosin

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 162

altin_arlind

Shpirti

2 162

°LoVely°

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 171

Anessa

***Vetvrasja***

2 191

HAJRUS

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 254

Anessa

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 255

.:Zeshkanja:.

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 354

altin_arlind

Në fundin e tetorit bota do ketë 7 miliard banorë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 761

Zyrtare! Femrat janë më të rrezikshme në timon

 • Moxxi
 • Moxxi
0 764

Prioritet i femrave të gjeneratës X është karriera, jo familja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 766

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 780

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 789

Burrat më të lumtur në martesë nëse gruaja është më e dobët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)