Jeta dhe Vdekja

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vdekja

1 1.585

.:Zeshkanja:.

***Kremtin apo Varrosje***

1 141

dobrosin

:::Cfare ndodh me njeriun kur vdes ??:::

1 353

altin_arlind

***Kunder apo Pro denimit me vdekje?***

4 159

altin_arlind

40 vitet e fundit është ulur vdekshmëria

0 +1 59

Njeriu dhe bota e tij

0 60

Mosdituria

0 63

Jeta përtej rrjetit

0 76

**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

14 +1 243

.:Zeshkanja:.

***Vetvrasja***

2 186

HAJRUS

***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

1 +1 251

Anessa

:::Nese jeta do te te degjonte, çfare do i thuaje??:::

6 169

Anessa

Shpirti

2 161

°LoVely°

Jeta ideale

0 50

Çiftet më të shëmtuara

0 +1 782

Shpjegimi I Enderrave...

16 1.623

.:Zєѕнкαηנα:.

Numri Juaj Jetesor?

12 1.564

.:Zєѕнкαηנα:.

Pse duhet dashur gabimet tona?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 775

Studimi, 50 për qind e britanikëve kanë gjak gjerman

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.078

Zbulohet një fis i ri në xhunglën e Amazonës (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 287 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)