Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vidhen miliona e-mail adresa

0 1.101

Angepinnt Ja celularët me rrezatim të lartë

0 1.170

Angepinnt 10 shpikjet qe kane ndryshuar jeten moderne

  • Moxxi
  • Moxxi
9 2.224

Moxxi

Filloni të kurseni 13 mijë dollarë për një Samsung 75 polësh 3D HDTV

  • Moxxi
  • Moxxi
7 −1 329

Moxxi

Vetëm kjo u kishte shpëtuar!Tokio (Start)

0 101

Fotoja e parë e një planeti jashtë sistemit diellor ---SHIQO DHE BEFASOHU BY PASHA_SWE

0 137

Oqeani ne Henen e Saturnit ---BY PASHA_SWE

0 98

Nokia Vertu Signature S”, vetëm për të pasurit.

0 104

BMW, Dershiron qe ti harrojm parat dhe ceqet (cekat) kesh!

0 103

VHS del në pension

0 89

Te transferosh një film për 5 sekonda

0 156

Windows, vazhdon te vuaj nga difektet që mbart prej vitesh .

0 86

Nga Japonia kompjuteri me i fuqishem ne bote

0 105

Laptop me pamja trepermasore

0 105

Lenovo nxjerr ne treg Laptop-in me dy ekrane

0 111

Samsung S5230 – celular super i hollë

0 96

Audi Locus Concept

0 95

Nokia edhe më tutje udhëheqë në tregun e telefonave të mençur

0 78

TELEFONI MOBIL, MË I MADHI NË BOTË!

0 111

T-Mobile G1 po na afrohet çdo ditë e më shumë

0 65
  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)