Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vidhen miliona e-mail adresa

0 1.087

Angepinnt Ja celularët me rrezatim të lartë

0 1.160

Angepinnt 10 shpikjet qe kane ndryshuar jeten moderne

  • Moxxi
  • Moxxi
9 2.206

Moxxi

Vetëm kjo u kishte shpëtuar!Tokio (Start)

0 98

Fotoja e parë e një planeti jashtë sistemit diellor ---SHIQO DHE BEFASOHU BY PASHA_SWE

0 134

Oqeani ne Henen e Saturnit ---BY PASHA_SWE

0 95

Nokia Vertu Signature S”, vetëm për të pasurit.

0 101

BMW, Dershiron qe ti harrojm parat dhe ceqet (cekat) kesh!

0 100

VHS del në pension

0 87

Te transferosh një film për 5 sekonda

0 151

Windows, vazhdon te vuaj nga difektet që mbart prej vitesh .

0 83

Nga Japonia kompjuteri me i fuqishem ne bote

0 102

Laptop me pamja trepermasore

0 101

Lenovo nxjerr ne treg Laptop-in me dy ekrane

0 107

Samsung S5230 – celular super i hollë

0 93

Audi Locus Concept

0 93

Nokia edhe më tutje udhëheqë në tregun e telefonave të mençur

0 77

TELEFONI MOBIL, MË I MADHI NË BOTË!

0 108

T-Mobile G1 po na afrohet çdo ditë e më shumë

0 64

Dy kartela SIM në celularin e ri të LG

0 52
  • Benutzer online 7

    7 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)