Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vidhen miliona e-mail adresa

0 1.091

Angepinnt Ja celularët me rrezatim të lartë

0 1.164

Angepinnt 10 shpikjet qe kane ndryshuar jeten moderne

  • Moxxi
  • Moxxi
9 2.211

Moxxi

Vetëm kjo u kishte shpëtuar!Tokio (Start)

0 101

Fotoja e parë e një planeti jashtë sistemit diellor ---SHIQO DHE BEFASOHU BY PASHA_SWE

0 136

Oqeani ne Henen e Saturnit ---BY PASHA_SWE

0 97

Nokia Vertu Signature S”, vetëm për të pasurit.

0 103

BMW, Dershiron qe ti harrojm parat dhe ceqet (cekat) kesh!

0 102

VHS del në pension

0 87

Te transferosh një film për 5 sekonda

0 153

Windows, vazhdon te vuaj nga difektet që mbart prej vitesh .

0 85

Nga Japonia kompjuteri me i fuqishem ne bote

0 104

Laptop me pamja trepermasore

0 103

Lenovo nxjerr ne treg Laptop-in me dy ekrane

0 108

Samsung S5230 – celular super i hollë

0 93

Audi Locus Concept

0 93

Nokia edhe më tutje udhëheqë në tregun e telefonave të mençur

0 77

TELEFONI MOBIL, MË I MADHI NË BOTË!

0 108

T-Mobile G1 po na afrohet çdo ditë e më shumë

0 64

Dy kartela SIM në celularin e ri të LG

0 52
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)