Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt 10 shpikjet qe kane ndryshuar jeten moderne

  • Moxxi
  • Moxxi
9 2.255

Moxxi

Angepinnt Ja celularët me rrezatim të lartë

0 1.185

Angepinnt Vidhen miliona e-mail adresa

0 1.120

“Virusi i rrezikshëm do të infektojë kompjuterët më 10. 10 . '10”

0 61

100 kanale të reja në YouTube

0 79

11 shfrytëzime të mundshme për një PC të vjetër

1 239

.:Zєѕнкαηנα:.

1Centplus shënjestër e hakerëve

0 45

1st Channel tani në gjithë botën

0 105

2.4 miliardë dollarë në vit nga App Store

0 40

300 keshilla mjeksore dhe 400 simptomat e semundjeve

0 53

4 efektet e çmendura të BlackBerry

0 58

7 arsyet për të braktisur Facebook

1 114

janen

7 gjera qe nuk duhet ti beni ne Facebook

0 +1 61

A ua përgjojnë bisedat në Skype?

0 36

Acer bëhet prodhuesi i dytë më i madh në botë

0 34

Aeroplani me energji diellore nisi fluturimin

0 126

Aigo N700 - Tegra2 dhe Android në 7 inçë

0 36

Aladdin Key mund të mbajë mend të gjitha fjalëkalimet e kompjuterit tuaj

0 58

Alfa 8C do të bazohet te Ferrari California

0 34

AMD Vision 2010

0 49
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)