Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Vidhen miliona e-mail adresa

0 1.095

Angepinnt Ja celularët me rrezatim të lartë

0 1.166

Angepinnt 10 shpikjet qe kane ndryshuar jeten moderne

  • Moxxi
  • Moxxi
9 2.218

Moxxi

Shpalosen Microsoft Kin One dhe Kin Two

0 19

Lenovo IdeaPad U150

0 20

Sony dhe FIFA për futboll 3D

0 20

Gati për punë roboti-kirurg

0 20

Paraqiten detajet rreth tablet PC-ve të Dell

0 21

Krimbat në IM porosi

0 21

Kartelë grafike për 8 ekrane?!??

0 22

Nuance përditëson programin për konvertimin e PDF-ve

0 22

Volkswagen Polo R do të paraqitet në vitin 2012

0 22

Ford F150 SVT me motor të ri 6,2 litërsh

0 22

Porsche GT2 RS

0 22

Çfarë është Linux?[

0 22

Sony Memory Stick prej 2 TB

0 +1 23

Televizorët OLED nga LG në prodhim

0 +1 23

Opera Mobile për Android

0 +1 23

Konferenca e parë ndërkombëtare për Softuer të Lirë dhe të Hapur

0 23

Samsung N130 e N140

0 23
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)