Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

TELEFONI MOBIL, MË I MADHI NË BOTË!

0 108

Nokia edhe më tutje udhëheqë në tregun e telefonave të mençur

0 77

Audi Locus Concept

0 93

Samsung S5230 – celular super i hollë

0 93

Lenovo nxjerr ne treg Laptop-in me dy ekrane

0 107

Laptop me pamja trepermasore

0 101

Nga Japonia kompjuteri me i fuqishem ne bote

0 102

Windows, vazhdon te vuaj nga difektet që mbart prej vitesh .

0 83

Te transferosh një film për 5 sekonda

0 151

VHS del në pension

0 87

BMW, Dershiron qe ti harrojm parat dhe ceqet (cekat) kesh!

0 100

Nokia Vertu Signature S”, vetëm për të pasurit.

0 101

Oqeani ne Henen e Saturnit ---BY PASHA_SWE

0 95

Fotoja e parë e një planeti jashtë sistemit diellor ---SHIQO DHE BEFASOHU BY PASHA_SWE

0 134

Vetëm kjo u kishte shpëtuar!Tokio (Start)

0 98
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)