Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Po Vjen Po Vjen Samsung Galaxy S4 prezantohet më 14 mars

12 ±0 262

llakillaki

PlayStation 4 Enthüllt

2 116

мя_νєgα$™

Samsung Galaxy S4 prezantohet më 15 mars?

0 54

Suedia ka rrjetin më të shpejtë 4G!

0 ±0 59

iWatch, risia e Apple?

1 95

llakillaki

Televizorët Ultra-HD, fjala e fundit e teknologjisë

0 ±0 339

Së shpejti iPad me 128 GB

0 ±0 143

iOS 6.1 Untethered Jailbreak (Data)

  • Cedo
  • Cedo
0 81

Microsoft zëvendëson Messenger me Skype

0 67

Galaxy S4 Samsung-Keynote zeigt Exynos 5 Octa und flexible Displays

8 374

Gonipower

Apple teston iPhone 6 dhe iOS 7?

0 62

Aladdin Key mund të mbajë mend të gjitha fjalëkalimet e kompjuterit tuaj

0 57

1st Channel tani në gjithë botën

0 105

TV Arta ne satelit

0 158

Samsung Galaxy Note 2

3 104

мя_νєgα$™

Samsung Galaxy S3 Über-Smartphone vorgestellt

5 ±0 192

мя_νєgα$™

Samsung para Nokias

0 32

Samsung – Asgjë Nga 3D

0 50

iPhone 5 ndoshta gjatë qershorit?

0 54

Salloni i Automobilave Gjenevë 2012

1 67

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)