Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

iPhone 5 prezantohet më 14 tetor...

  • bfedi
  • bfedi
0 ±0 80

LG prezanton Optimus 3D 2

0 49

Celularë që… “të zhveshin”

  • bfedi
  • bfedi
0 ±0 84

Paralajmërohet ndërprerje e internetit më 31 mars

0 55

Drejtori i FBI-së pohon se kiber sulmet janë rreziku kryesor për SHBA-në

0 36

Super-televizori i Samsungut, ndryshimi i kanaleve me zë

2 108

Moxxi

Këmbimi i fajllave bëhet religjion në Suedi

0 34

Çfarë ndodh në internet për 60 sekonda?

0 67

Roboti femër me inteligjencë artificiale

2 94

fatonzeqiraj

Shpiket lëkura që nuk e shpon as plumbi

4 114

Gonipower

Si 17 vjeçare zbuloi ilaçin që vret kancerin (Video)

0 84

Toyota prodhon makinën që ndryshon pamje

  • Moxxi
  • Moxxi
2 99

Moxxi

Zyrtarizohet blerja e Skype nga Microsoft

0 42

Galaxy Note vjen në tregun evropian

0 39

Edhe Acer me Windows Phone

0 36

Bateria “i vdes” për 12 orë

0 46

100 kanale të reja në YouTube

0 79

Gati prodhimi i tankeve dhe aeroplanëve të padukshëm

2 115

Gσηι_ѕωє™

Heidi Klum më e rrezikshmja në Internet

0 127

iPhone 5 Concept Features

10 422

.:zєѕнкαηנα™:.

  • Statistik

    355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)