Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Windows 8 ngrihet për disa sekonda

0 141

Asus me tabletin më të fuqishëm në botë

0 343

Ferrari i së ardhmes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 140

Mos i lejoni fëmijet në kompjuter pas mësimeve, harrohet 70% e mësimit

0 39

Bjerë perandori I "kino.to"

1 87

.:Zєѕнкαηנα:.

Në treg, tastiera shqipe nga Samsung

0 225

Mitsubishi prezanton televizorin 92-inch 3D

0 117

Japonia krijon superkompjuterin më të shpejtë në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 129

Shpiket radari që sheh përtej mureve

 • Moxxi
 • Moxxi
0 166

Sulmet përmes Microsoft Update të rremë

0 145

Automjet fluturues, edhe helikopter edhe automjet

 • Moxxi
 • Moxxi
0 197

Kompanite celulare, ja procedurat per ruajtjen e numrit

1 53

.:Zєѕнкαηנα:.

Testohet aparati per leximin e mendjes

0 116

Audi A4 me version sportiv?

0 57

Ferrari nxjerr makinen e pare familjare

0 123

BMW Teston Makinën e Re ActiveHybrid

0 115

Reklamat video po pranohen gjithnje e me shume duke shtuar fitimet

0 34

Logo kitare e Google krijon stuhi ne web

0 35

Microsoft prezanton Windows 8 (video)

0 50

HTC EVO 3D dhe EVO View4G vijnë më 24 qershor?

0 112
 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)