Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Windows 8 ngrihet për disa sekonda

0 135

Asus me tabletin më të fuqishëm në botë

0 263

Ferrari i së ardhmes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 132

Mos i lejoni fëmijet në kompjuter pas mësimeve, harrohet 70% e mësimit

0 36

Bjerë perandori I "kino.to"

1 78

.:Zєѕнкαηנα:.

Në treg, tastiera shqipe nga Samsung

0 220

Mitsubishi prezanton televizorin 92-inch 3D

0 114

Japonia krijon superkompjuterin më të shpejtë në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 124

Shpiket radari që sheh përtej mureve

 • Moxxi
 • Moxxi
0 162

Sulmet përmes Microsoft Update të rremë

0 140

Automjet fluturues, edhe helikopter edhe automjet

 • Moxxi
 • Moxxi
0 193

Kompanite celulare, ja procedurat per ruajtjen e numrit

1 47

.:Zєѕнкαηנα:.

Testohet aparati per leximin e mendjes

0 113

Audi A4 me version sportiv?

0 50

Ferrari nxjerr makinen e pare familjare

0 120

BMW Teston Makinën e Re ActiveHybrid

0 110

Reklamat video po pranohen gjithnje e me shume duke shtuar fitimet

0 31

Logo kitare e Google krijon stuhi ne web

0 32

Microsoft prezanton Windows 8 (video)

0 47

HTC EVO 3D dhe EVO View4G vijnë më 24 qershor?

0 107
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)