Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Nokia X7, gati për porosi

0 37

Si të kyçeni automatikisht në Windows 7?

0 ±0 45

11 shfrytëzime të mundshme për një PC të vjetër

1 236

.:Zєѕнкαηנα:.

Flisni në Facebook Chat nga Windows Live Messenger dhe Hotmail

0 42

Si ta detyroni Google Chrome që t’i përditësojë shtojcat?

0 133

NEC nxjerr tabletin me dy ekrane në Qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 114

Tableti i Dell në Qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 119

HTC Trophy në treg më 26 Maj

 • Moxxi
 • Moxxi
0 111

Samsung nxjerr modelin Hercules

 • Moxxi
 • Moxxi
0 147

Filloni të kurseni 13 mijë dollarë për një Samsung 75 polësh 3D HDTV

 • Moxxi
 • Moxxi
7 −1 329

Moxxi

Celulari i parë që do të filmojë video 3D mbërrin në Japoni

 • Moxxi
 • Moxxi
0 116

Google hedh në treg laptopë Chrome

 • Moxxi
 • Moxxi
0 109

Fujitsu me tablet të ri në qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 110

Tani Apple është marka më me vlerë në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 110

Në treg, tastiera shqipe nga Samsung

 • Moxxi
 • Moxxi
0 221

Autobusi më i shpejtë në botë

0 129

Mësuesit në klasë, me Skype

0 +1 211

Nikon D5100 edhe zyrtarisht

 • Moxxi
 • Moxxi
0 113

Telefonat edhe si kuleta?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 105

iPhone 5 me kamerë 8MP dhe video High Definition

 • Moxxi
 • Moxxi
0 129
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)