Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Nokia X7, gati për porosi

0 32

Si të kyçeni automatikisht në Windows 7?

0 ±0 41

11 shfrytëzime të mundshme për një PC të vjetër

1 231

.:Zєѕнкαηנα:.

Flisni në Facebook Chat nga Windows Live Messenger dhe Hotmail

0 39

Si ta detyroni Google Chrome që t’i përditësojë shtojcat?

0 131

NEC nxjerr tabletin me dy ekrane në Qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 109

Tableti i Dell në Qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 115

HTC Trophy në treg më 26 Maj

 • Moxxi
 • Moxxi
0 106

Samsung nxjerr modelin Hercules

 • Moxxi
 • Moxxi
0 145

Filloni të kurseni 13 mijë dollarë për një Samsung 75 polësh 3D HDTV

 • Moxxi
 • Moxxi
7 −1 323

Moxxi

Celulari i parë që do të filmojë video 3D mbërrin në Japoni

 • Moxxi
 • Moxxi
0 113

Google hedh në treg laptopë Chrome

 • Moxxi
 • Moxxi
0 105

Fujitsu me tablet të ri në qershor

 • Moxxi
 • Moxxi
0 105

Tani Apple është marka më me vlerë në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 108

Në treg, tastiera shqipe nga Samsung

 • Moxxi
 • Moxxi
0 219

Autobusi më i shpejtë në botë

0 124

Mësuesit në klasë, me Skype

0 +1 205

Nikon D5100 edhe zyrtarisht

 • Moxxi
 • Moxxi
0 111

Telefonat edhe si kuleta?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 103

iPhone 5 me kamerë 8MP dhe video High Definition

 • Moxxi
 • Moxxi
0 125
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)