Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Apple, kompania më e madhe e teknologjisë në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 187

Karta grafike më e shpejta në botë: NVIDIA Geforce GTX 590 (3GB GDDR5 me Dual GPU)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 115

Rrjedhin detajet e modelit të ri BlackBerry Monaco

 • Moxxi
 • Moxxi
0 134

Detaje të çipsetës Intel X79

 • Moxxi
 • Moxxi
0 105

Samsung lanson modelin Galaxy S Plus

 • Moxxi
 • Moxxi
0 137

Samsung fillon prodhimin e LCD-ve transparentë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 140

Çka dhe sa na rrezaton?

0 114

Pse duhet të përdorni Internet Explorer 9

0 38

Salloni I Automobilave-Gjeneva-2011

10 101

Ximi_ch

S’ka Windows 8 për tablet deri më 2012!

0 38

Microsoft dëshiron që të mos përdoret Internet Explorer 6

0 32

Google do të ndalojë Gizmo5 më 3 prill

0 35

Shikoni në YouTube vetëm duke mbajtur miun sipër

0 47

Amerika përgatit ushtarët robotë

0 44

iPad 2 do të “uzurpojë” 70% të tregut të tabletëve

0 40

Google zgjidh problemet me Gmail

0 33

Samsung Galaxy S II me Nivida Tegra 2 është produkt i vërtetë

0 37

Mozy paraqet aplikacion të ri sinkronizimi

0 40

Apple lëshon gjeneratën e dytë të prodhimeve iPad

1 62

Bσѕѕι™

BlackBerry PlayBook në muajin prill

 • Moxxi
 • Moxxi
0 34
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)