Teknologjija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Lirohet iPad, iPad 2 vjen me 25 mars?

 • Moxxi
 • Moxxi
0 38

Intel lëshon lidhësin me shpejtësi të lartë Thunderbolt

 • Moxxi
 • Moxxi
0 37

Një Mini Cooper që mund të shndërrohet në një kolltuk

 • Moxxi
 • Moxxi
0 40

Biçikletat elektrike tani janë wireless dhe mund të karikojnë pajisje përmes USB-së

 • Moxxi
 • Moxxi
0 39

Si dhe pse të përcillet temperatura e procesorit

1 74

bacilimi

IE9 shkarkohet dy milionë herë

0 40

Rinia fle më pak për shkak internetit

0 34

Celularët e mençur po shiten më shumë se PC-të

0 45

Pse kanë rëndësi këto pesë sisteme operative mobile?

0 35

Çfarë është Linux?

0 44

Rregullat e sjelljes së duhur në rrjetet shoqërore

0 39

Mos i shkruani keto dy gjera ne Facebook

0 +1 84

Si të zgjasni jetën e baterisë së celularit tuaj

1 94

.:Zeshkanja:.

opaaaa

0 41

PC me 3D pa syze nga Fujitsu

0 62

Kamerat e Canonit për BBC

0 37

Mercedes-Benz SLK Roadster 2012 – FOTO

0 47

Në fokus: Mercedes-Benz CLS 2011, FOTO dhe VIDEO

0 62

YouTube përmirëson kërkimin?

0 +1 47

Kina krijon super-kompjuterin më të shpejtë në botë

1 107

janen

 • Statistik

  355 Themen - 464 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)