Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Menaxheri i Dafinës i shet klipin kompanisë “Easycom” pa dijen e saj

2 ±0 2.208

Dαנα_ѕωє™

Angepinnt Motrat Mustafa ne Prive -10 me te Klikuerat ne Google2012

1 ±0 1.563

lil

Zbulohen disa Emra qe do futen te Shtepia e Madhe

11 −1 379

Milot123

Blero bëhet baba. Teuta Krasniqi lind vajzë

2 −1 82

.:Zeshkanja:.

Big Mama – Vajza e “skandaleve”

1 −1 39

Falke

Adelina nis punën në Paris

0 −1 34

Sinani dhe Seldi, gati këngën për Domenikën me tinguj popullorë dhe vargje rruge

0 −1 23

Meda serish me gruan

0 −1 55

Ardian Bujupi me mbi 290 mijë fansa në Facebook

7 −1 77

arbenstutgarti

Albërie Hadërgjonaj e këshillon Elvana Gjatën

1 −1 38

Anessa

Valza Bajra, këngëtarja që premton

  • Moxxi
  • Moxxi
0 −1 19

Adelina koncert në New York

0 −1 30

Destani shoqërohet me Eliza Dushkun?

1 100

DAJA_FIN

Foto Shkurte Fejza

4 66

.:ɐظuɐʞɥsǝz:.

Pamja seksi, pika e fortë e Besa Gashit

0 75

Dafina dhe Krenari tregojnë sekretet e lidhjes së tyre

0 61

Gold AG Sot ne ora 16:00 Ne Klin

0 47

Kengetari Noizy kercenon Bleron

0 74

Në qershor albumi i parë i Capital T

0 35

Geti i thotë “tung” Hanës

0 75
  • Statistik

    1.711 Themen - 3.583 Beiträge (1 Beiträge pro Tag)