Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Motrat Mustafa ne Prive -10 me te Klikuerat ne Google2012

1 ±0 1.554

lil

Angepinnt Menaxheri i Dafinës i shet klipin kompanisë “Easycom” pa dijen e saj

2 ±0 2.195

Dαנα_ѕωє™

Pamja seksi, pika e fortë e Besa Gashit

0 73

Dafina dhe Krenari tregojnë sekretet e lidhjes së tyre

0 61

Gold AG Sot ne ora 16:00 Ne Klin

0 44

Kengetari Noizy kercenon Bleron

0 71

Në qershor albumi i parë i Capital T

0 33

Geti i thotë “tung” Hanës

0 72

Tuna, vasha që tundi skenën tonë!

0 51

Mirsa do t’i realizojë klip këngës “Status Quo”

0 25

Adelina me zëdhënëse

0 58

Protesta e dytë kundër homoseksualëve në Lezhë: 'Big Brother' duhet të largojë Klodin

0 69

Labinot Tahiri – humanist

0 49

Bilbili i Malësisë Nikolle Nikprela

0 32

Xhuli Nura: Stilistja që do të bëhet mjeke!

0 26

Ish-aktorja e filmave porno në shtëpinë e Lorik Canës?!

0 75

Juliana Pasha do të përfaqësojë Shqipërinë ”Eurosong 2010”

0 17

D.M.K - Jete A Vdekje Album 2010 Info

0 24

Blero - Akullore coming Soon ft.antart ma te ri n'Baba Records

0 22

UniKKatil ne VIP-shpija

0 51
  • Statistik

    1.711 Themen - 3.583 Beiträge (1,01 Beiträge pro Tag)