Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Menaxheri i Dafinës i shet klipin kompanisë “Easycom” pa dijen e saj

2 ±0 2.146

Dαנα_ѕωє™

Angepinnt Motrat Mustafa ne Prive -10 me te Klikuerat ne Google2012

1 ±0 1.534

lil

''Esquire'': Hendricks, femra më e bukur në planet

0 46

‘Një gjuajtje’ për Tom Cruise

 • Moxxi
 • Moxxi
0 11

‘Ringjallen’ Tupac dhe Nate Dogg

 • Moxxi
 • Moxxi
0 39

‘Shqiponja e zezë’ - Azem Maksutaj

1 37

.:Zeshkanja:.

"Borati" në film si Sadam Hyseini

2 +1 579

ledinat

"Kënga magjike", fitojnë Juliana Pasha dhe Luiz Ejlli (VIDEO)

0 23

"New York Times" shkruan për Rita Orën

0 42

"Tërbohet" zv/ministri, festë mbi tavolina

 • Moxxi
 • Moxxi
0 14

"Top Fest 8", përjashtohet Samanta Karavella

1 25

Anessa

“Aerosmith“ paralajmëron albumin e ri

 • Moxxi
 • Moxxi
0 12

“BABASTARS” rrahin Noizyn

 • Bfedi
 • Bfedi
0 37

“Bang Bang”

 • Moxxi
 • Moxxi
0 20

“Crazy in Love”, kënga e dekadës

 • Moxxi
 • Moxxi
0 21

“Dancing” i sivjetshëm me femra VIP e super seksi

0 29

“Duran Duran” shtyn turneun evropian

 • Moxxi
 • Moxxi
0 12

“Fehi’s show” vjen sonte me surpriza të reja

 • Moxxi
 • Moxxi
0 14

“GQ”shpall Xherdan Shaqirin, mashkullin e vitit 2013

0 60

“Haku i nanës” me mbi 25 mijë klikime brenda 3 ditëve

0 ±0 69
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  1.711 Themen - 3.583 Beiträge (1,05 Beiträge pro Tag)