Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Motrat Mustafa ne Prive -10 me te Klikuerat ne Google2012

1 ±0 1.558

lil

Angepinnt Menaxheri i Dafinës i shet klipin kompanisë “Easycom” pa dijen e saj

2 ±0 2.205

Dαנα_ѕωє™

Gati ligji për të drejtat autoriale

 • Moxxi
 • Moxxi
0 5

Lopez, 1 milion dollarë për një dasmë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 5

Adelina Emini sjell klipin “Tipsy”

 • Moxxi
 • Moxxi
0 5

Eda Zari së shpejti me album të ri

 • Moxxi
 • Moxxi
0 5

Agnesa Në Fron!

0 6

Korab Shaqiri në kompletim të albumit të dytë

0 6

Albatrit Muçiqi: Së shpejti me dy këngë të reja

0 6

Nis “Java e Modës në Kosovë”

0 6

Himni, kënga më e mirë e Bob Dylanit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Kate Winslet-futyrë e re e markës Sent John

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Bijonse flet për ndërprerjen e bashkëpunimit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Cruz e Depp shkëlqejnë në Cannes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Clooney gati për të lënë Canalis

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Pitt: Gjithmonë kam dashur familje të madhe

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Snup Dog, me emision televiziv

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Zholi dhe Pit planifikojnë një film të përbashkët

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Albumi i ri i këngëtares Bijonse mban titullin “Katër”

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6

Olivia Uajld në lidhje me Bredli Kuperin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 6
 • Statistik

  1.711 Themen - 3.583 Beiträge (1 Beiträge pro Tag)