Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

“GQ”shpall Xherdan Shaqirin, mashkullin e vitit 2013

0 75

Kush është në të vërtetë Adnan Januzaj?

1 ±0 93

Udhtari i Nates

Rita Ora me zë mahnitës

0 51

Rita Ora gjyqtare në “X Factor” në SHBA?

0 45

Rita Ora me trupin më 'hot'

0 84

Rita Ora di të bëjë qejf

0 53

Rita Ora kujdeset për linjat trupore

0 48

Rita Krenare për prejardhjen...

0 42

Stupcat “formojnë” partinë 'Tu Kosovës' (Video)

0 52

Rita Ora tregon tatuazhin dhe diqka më shum...

0 61

Rita Ora befason me paraqitjen e saj

0 45

Rita Ora në MTV Video Music Awards

0 55

Dasma e mijëra eurove dhe dollarëve për këngëtarin Aziz Murati (Video)

1 74

fati_TG

E veçanta Rita Ora që s’di të zhgënjejë

0 40

Vedati i “Stupcave”, në tetor, i jep fund beqarisë

0 87

Rita Ora kryen 'pazaret' vet

0 62

Vdes aktorja Zyrafete Gashi – Zyra

2 163

krenzilorik

Rita Ora apo Rihanna?

1 69

llakillaki

Rita e nxehtë për GQ

1 104

llakillaki

Rita Ora në Festivalin Glastonbury

  • laja
  • laja
1 69

laja

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    1.711 Themen - 3.583 Beiträge (0,99 Beiträge pro Tag)