Lajme VIP

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Rita Ora uron nga "Twitter" Pavarësinë e Kosovës

0 43

Xherdan Shaqiri: I kam prindërit fanatikë, duan nuse shqiptare

0 61

Rovena Stefa: Aldor Nini dhe kompania ArkivaShqip në YouTube, vjedhin artistët shqiptarë!

0 69

Rita Ora: Nuk pozoj nudo pa pyetur prindërit

1 60

Moxxi

Rita Ora befason: Jam e dashuruar çmendurisht me një femër

5 119

Moxxi

Zhbogar në lidhje dashurie me Vlora Çitakun

7 225

8etet

Rita Ora, një veshje provokuese

0 75

Gjystja nënë për të dytën herë

  • BFEDI
  • BFEDI
0 ±0 51

Rita Ora zhvendos turin në Londër

0 35

Big Brother Albania 6 ja te Rejat e ketij viti 2013

0 52

Big Brother: Genta dhe Enxhi, përsëri në lojë për të stimuluar intrigat

0 ±0 56

Rita rrëfen për vuajtjet në emigrim

0 44

Foto STUPCAT

63 +1 667

llakillaki

Pas incidenteve në Luginë, Gold Ag shfaqet me dy kallashnikovë

0 67

Rita Orën Nuk do te jet Per Pervjetorin e Pavarsin e Kosovës

  • BFEDI
  • BFEDI
0 ±0 32

Rita Ora po shndërrohet në një Rihana

0 30

Vlora e dashuruar

0 47

Ku na mbeten Trimat kur e hjeken përmendoren e UÇPMB-së në Preshevë !!!!!!!

0 39

Rita ORA provon edhe Elefantin

2 79

llakillaki

Në shtratin e Rita Orës

0 54
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    1.711 Themen - 3.583 Beiträge (1,07 Beiträge pro Tag)