Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.094

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 384

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 583

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 339

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 310

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 308

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 598

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 307

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 295

Letra e Plakut

0 314

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 609

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 314

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 300

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 309

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 300

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 328

Kur na kritikojnë miqtë

0 295

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 597

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 320

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 570

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)