Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.157

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.605

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.014

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.196

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.170

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 986

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.071

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.375

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 986

Letra e Plakut

0 1.167

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.387

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.009

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.330

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.033

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.135

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.052

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.193

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.520

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.040

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.141

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)