Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.080

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 927

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.517

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 822

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 799

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 785

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.532

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 784

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 784

Letra e Plakut

0 809

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.543

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 809

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 786

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 813

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 783

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 823

Kur na kritikojnë miqtë

0 791

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.538

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 815

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.508

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)